Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

 

 

0
Мій кошик

Зарядні пристрої для телефонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Зарядні пристрої для телефонів: те, що завжди потрібно

Є аксесуари, без яких власнику телефону неможливо обійтись. Девайс працює доти, доки є заряд, так що його потрібно регулярно поповнювати. У міру експлуатації це доводиться робити частіше, адже акумулятор поступово втрачає місткість і старіє.

Зарядне для телефону продається у комплекті з девайсом. З його допомогою гаджет підключають до електричного живлення від мережі або, користуючись кабелем, до павербанка. Цей апарат здається примітивним і простим, з роками його конструкція майже не змінилася, але з'явилося багато цікавих додаткових функцій.

Особливості зарядних пристроїв

Без мобільного телефона неможливо обійтися у повсякденному житті. Це джерело новин, засіб зв'язку, ігор, портативний фотоапарат, комп'ютер, відеокамера. Тому зарядними пристроями постійно користуються вдома, на роботі, в транспорті. Вони відповідають за передачу змінного струму від джерела електроенергії безпосередньо до апарату з акумулятором.

Охочим купити зарядку для телефону пропонуються моделі, які зовні майже не відрізняються між собою. Стандартний виріб складається з пластикового адаптера, що підключається до розетки зі спеціальною вилкою, та кабелю, що зветься «шнурком», – його вставляють у відповідний роз'єм на смартфоні. Раніше це були дві частини пристрою, зараз адаптер та шнур можна замінити окремо у разі зламання.

Завдяки невеликій вазі та компактним розмірам прилад для поповнення заряду легко брати із собою куди завгодно. Щоб не випадати зі звичного ритму життя та залишатися на зв'язку в іншому місті, країні, достатньо покласти цей пристрій у сумочку чи рюкзак. Він не займає багато місця, але постійно підтримує працездатність гаджета, особливо зі слабким акумулятором, що швидко розряджається.

Дротові та бездротові зарядки

Раніше заряджати гаджети можна було лише за допомогою одного, призначеного для конкретної моделі пристрою. Сучасні вироби більш універсальні, сумісні зрізними смартфонами за наявності відповідного роз'єму. Класичний, всім відомий варіант – мережева чи дротова зарядка на Андроїд. Вона складається з адаптера з вилкою, що підключається до розетки та кабелю.

Більшість сучасних користувачів купують бездротові моделі. Це відносно нова функція для поповнення заряду, реалізована в девайс останніх років випуску. Технологія Qi заснована на магнітній індукції, передає енергію на відстань до 4 см. При підключенні пристрою до мережі починає працювати індуктивна котушка, вироблені кіловати поглинає приймач гаджета.

Функція бездротової зарядки передбачена у мобільних телефонах зі скляними або керамічними корпусами. Qi-ресивер обов'язково присутній у дорогих флагманах, на Android його використовують із 2017 року. Якщо девайс не підтримує таку опцію, можна придбати спеціальний чохол із вбудованим магнітом (наприклад, MagSafe для iPhone).

Переваги та недоліки

Бездротовий зарядний пристрій багатьом здається зручнішим внаслідок відсутності кабелів. Дійсно, у цієї сучасної зарядки є чимало переваг:

  • позбавляє від метушні з проводами. Якщо набридло постійно шукати та розплутувати їх, не потрібно витрачати на цей час. Зручніше покласти девайс на спеціальну підставку, ніж підбирати відповідний шнур;
  • застосовується для телефонів різних брендів Стандарт Qi для всіх однаковий, тому до бездротової зарядки можна під'єднати iPhone, Самсунг, Хуавей та інший смартфон. Якщо у когось із гостей розрядився телефон, він зможе поповнити заряд у такий спосіб;
  • продовжує термін служби порту USB або Lightning. Якщо швидко вставляти дріт у роз'єм, він згодом псується, через гнуті контакти починає гірше працювати. Користуючись бездротовим модулем не доведеться постійно притискати смартфон і стежити, щоб він заряджався;
  • виключає проблему зносу проводів. З роками кабелі ламаються: рвуться, перегинаються, нестабільно передають енергію. Незабаром доводиться купувати нові через неможливість зарядити девайс;
  • знижує ризик пошкодження внаслідок перепадів напруги. Після досягнення 100% батареї подача енергії автоматично припиняється, тому гаджет не перегрівається.

Мережевий блок живлення для смартфона продовжує залишатися класичним та популярним пристроєм. Бездротові моделі частіше використовують як допоміжні для зручності (наприклад, в автомобілі). Головна перевага дротових зарядних пристроїв — швидка підзарядка, можливість оперативно відновити енергію. Якщо є лише 15 хвилин, щоб «воскресити» гаджет, необхідно скористатися шнуром.

Ще один момент: девайс можна брати до рук, коли він заряджається мережевим способом. З бездротовим модулем це неможливо, оскільки процес зарядки перерветься. Якщо не можна припинити роботу, а телефон розрядився, то допоможе шнур. З ним зручно залишатися на зв'язку, відкривати сторінки в інтернеті, спілкуватися через месенджери та виконувати стандартні завдання.

Що є функцією швидкої зарядки

Якщо власник активно користується смартфоном, енергії акумулятора може не вистачити на добу навіть при великій місткості. Якщо не хочеться чекати на повне відновлення кілька годин, варто вибрати модель з функцією швидкої зарядки. При її застосуванні індикатор покаже 100% через 30-60 хвилин. Але важливо, щоб цю опцію підтримував не лише блок живлення з кабелем, а й телефон.

Головна перевага швидкої зарядки – це можливість оперативно поповнити енергію смартфона. Вважається, що за постійного заряджання таким способом батарея зношується швидше через сильну напругу та перегрів. 10 років тому це було правдою, але зараз розробники збільшили площу акумулятора, тому він гріється менше – місткість знижується на 20% лише через 800 циклів.

Найбільш популярний стандарт швидкого заряджання – Quick Charge від компанії Qualcomm, представлений у чотирьох версіях з 2013 року. У смартфонів «Самсунг» встановлена Adaptive Fast Charging – дана технологія сумісна тільки з фірмовим адаптером і вважається найбільш щадною для батареї. Apple реалізував можливість швидкої зарядки для всіх iPhone, починаючи з 8-ї лінійки.

Які роз'єми бувають

Сумісність – важливий критерій вибору, адже не всі гаджети можна під'єднати до однієї й тієї ж зарядки. Підбираючи адаптер живлення для телефону, звертають увагу на передбачені в конструкції порти:

  • USB. З його допомогою смартфон можна під'єднати не тільки до зарядки, але і до ноутбука — від нього енергія теж буде поповнюватися. Цей стандарт дозволяє зарядитися до 100% протягом 1,5 години, у девайсах останніх років він зустрічається усе рідше;
  • Lightning. Фірмовий стандарт компанії Apple, який присутній у всіх модифікаціях iPhone до 15-ї лінійки. Восьмиконтактний роз'єм використовують з 2012 року, за швидкістю заряджання він схожий на MicroUSB;
  • Type C. Стандарт, на який поступово переходять усі світові бренди, він передбачений в iPhone 15 лінійки. Відрізняється збільшеною швидкістю зарядки та більшим механічним ресурсом – близько 10 000 підключень.

Роз'єм завжди має значення при покупці, на цей показник звертають увагу одним із перших.

Які технічні характеристики важливі

Перш ніж замовити той чи інший адаптер, дивляться на показник вхідної напруги. Його вимірюють у вольтах, відображають як або V, знайти даний параметр легко на корпусі самої зарядки. Важливо, щоб телефон підтримував таке саме значення, це вказано в інструкції до нього чи оригінальнім блоці. Перевищувати гранично допустиму напругу не можна, що загрожує виходом батареї з ладу.

Зарядний пристрій для мобільних телефонів підбирають і за максимальною силою струму, що вимірюється в А – амперах. Для сучасних моделей це значення становить 2 і більше, його вказують на корпусі. Якщо сила струму вища за ту, на яку розрахований смартфон, це не нашкодить девайсу завдяки наявності захисного механізму. Важливий момент – показник не повинен бути меншим за передбачений виробником.

Має значення також вихідна потужність зарядного пристрою, її вказують на характеристиках. В інтернет-магазині iMobile можна замовити моделі на 10,5 Вт та вище, від цього показника залежить швидкість поповнення заряду. Наприклад, популярний стандартний Qualcomm Quick Charge 3.0 підтримує до 18 Вт. Щоб скористатися цією функцією, необхідно, щоб смартфон підтримував швидку зарядку.

Ціна зарядки для телефону залежить від безлічі показників:

  • призначення;
  • технічні характеристики;
  • комплектація.

В інтернет-магазині пропонується замовити мережеві та бездротові пристрої, якими можна користуватися будь-де. У каталозі також є повноцінні органайзери з модулями для заряджання та різними кріпленнями. Замовити товар на сайті iMobile зручно з доставкою до відділень «Нової Пошти» або «Укрпошти», можна скористатися послугами кур'єра. Оплата — з банківської картки онлайн або при отриманні.

Вгору
,